1. Kontaktujesz się z nami

Kontaktujesz się z nami- bardzo prosto –telefon ,email ,po podaniu adresu w bardzo szybkim czasie umawiamy się na spotkanie , bardzo uważnie ciebie słuchamy , oglądamy przestrzeń która chcesz nam dać do zadysponowania i umieszczenia w niej naszych pomysłów . Decyzja należy do Ciebie jeżeli brzmi TAK podpisujemy umowę , i zaczynamy pracę .

2. Projektujemy

Projektujemy – Od tej chwili Ty jesteś dla nas najważniejszy , poświecamy czasu tyle ile wymaga od nas twoja przestrzeń , abyś Ty czół się w niej –przyjemnie , bezpiecznie i bardzo ciepło w niej nas wspominał.

3. Pokazujemy projekt

Zrealizowaliśmy twoje marzenia

Teraz staramy, się pokazując wizualizacje zaaranżowanej przez nas twojej przestrzeni opowiedzieć co chcieliśmy osiągnąć umieszczając włśnie to a nie co innego w danym miejscu. Oglądamy –rozmawiamy – i jeżeli jesteś zadowolony -wykonujemymy projekt wizualizacyjny i w PDF dla wykonawcy , spis wszystkich artykułów i gdzie je kupić.

4. Wcielamy projekt w życie

Nie zostawiamy Cie samego w czasie wprowadzania w życie naszych pomysłów , jeżeli skorzystasz z naszych poleconych wykonawców to my pilnujemy aby wykonanie było perfekcyjne .